Ubytování

Ubytovací možnosti Kajmanských ostrovů jsou velmi široké. Ať už dáváte přednost luxusním hotelům, nebo skromnějším apartmánům, určitě budou Vaše potřeby uspokojeny. Nicméně ještě před cestou je nutné připravit se na poměrně vysoké ceny za ubytování. Za noc ve dvoulůžkovém pokoji v průměrném hotelu zaplatíte okolo 100 USD. Se zvyšující se kvalitou hotelů a rostoucím počtem jejich hvězdiček logicky roste i jejich cena. Není proto divu, že ceny pokojů v nejluxusnějších hotelech na ostrovech rostou až ke 400 USD za noc.

Pokud nepatříte k milovníkům hotelů, ale dáváte přednost soukromým apartmánům, jsou pro Vás připraveny kajmanské vily. Vily se většinou nachází v těsné blízkosti pláží a nabízí tak úžasný výhled na Karibské moře. Samozřejmým vybavení téměř všech vil je klimatizace, kabelová televize, internetové připojení a bazének. Cena pronájmu vily s jednou ložnicí, kuchyňkou, obývacím pokojem a koupelnou se během turistické sezóny pohybuje mezi 250 a 350 USD. Po turistické sezóně ceny klesají až o 30%.

Pro méně náročné jsou k dispozici jednoduché bungalovy, většinou s jedním obytným pokojem a koupelnou. Jejich cena za noc je v rozmezí 100 a 180 USD.

Kajmanské ostrovy - ubytování
Kajmanské ostrovy - ubytování